تقدیر یک هنرمند نقاش از زحمات اعضای کادر درمان در دوران شیوع ویروس کرونا

 

کلینیک ساج از آغازین روزهای شیوع ویروس کووید 19 در کشور، به همت پرسنل توانمند و متعهد خود و با بهره گیری از به روزترین و مجهز ترین تجهیزات رادیولوژی و آزمایشگاهی، اقدام به ارائه اقدامات تشخیصی در رابطه با ویروس کرونا، به شهروندان عزیز تهرانی نموده است.

 

به گزارش واحد ارتباطات مردمی کلینیک ساج، دکتر آرمان آقایی، مدیر عامل این کلینیک ضمن بیان این توضیحات در رابطه با عملکرد نیروهای درمانی در این مجموعه اظهار داشت: پس از گسترش و همه گیری ویروس کرونا در کشورمان، در روزهای پایانی سال 1398 و حتی در ایام تعطیلات عید نوروز و روز ها و ماه های پس از آن، پرسنل متعهد کلینیک ساج اعم از پزشکان و پرستاران به صورت داوطلبانه و به دور از هرگونه اجباری، حضوری تمام وقت در مجموعه داشته و به ارائه خدمت به شهروندان محترم پرداخته اند.

 

وی ادامه داد: این میزان از تعهد و مسئولیت پذیری بدون شک قابل تحسین و ستایش است. کما این که طی این روزها نیز شهروندان محترم و افرادی که از خدمات تشخیصی این کلینیک در رابطه با ابتلا یا عدم ابتلا به ویروس کرونا، استفاده کرده اند، با محبت های مادی و معنوی خود پرسنل و مدیران این مجموعه را مورد لطف خود قرار داده اند.

 

دکتر آقایی افزود: موارد متعددی از کمک های مردمی اعم از کمک های نقدی و یا غیر نقدی نظیر تجهیزات پیشگیرانه (ماسک، دستکش و …) به واسطه لطف مردم عزیز و قدرشناس کشورمان، تا کنون به مراکز مختلف درمانی ارسال شده است که در نوع خود جای تحسین دارد.

 

مدیر عامل کلینیک ساج در ادامه به تقدیر جالب توجه یک هنرمند نقاش از پرسنل این کلینیک اشاره کرد و توضیح داد: اما در مورد کلینیک ساج، شاهد نوعی تقدیر متفاوت و منحصر به فرد بودیم. آقای مرتضی رضایی هنرمند نقاشی که از یکی از مراجعین محترم کلینیک هستند، در حرکتی فرهنگی و نوع دوستانه، تعدادی از آثار و نقاشی های نفیس خود را طی مراسمی با حضور مدیران کلینیک ساج به رسم تقدیر و تشکر، به پرسنل متعهد این مجموعه، اهدا نمود.

 

وی در پایان ضمن تقدیر از این حرکت انسانی، از ادامه این جریان خبر داد و گفت: آقای رضایی و تنی چند از همکاران هنرمند ایشان اعلام کرده اند که تصمیم دارند تعداد 750 اثر هنری خود را برای تشکر از زحمات کادر درمان، به جامعه شریف پزشکان و پرستاران تقدیم نمایند.

 

 

معرفی دکتر لادن صفائیان

دکتر لادن صفائیان متخصص داخلی و فوق تخصص ریه عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی میباشند که روزهای چهارشنبه از ساعت 10 الی 12 در مجموعه حضور دارند.

جشنواره ویژه تابستان کلینیک زیبایی ساج با قیمت های #استثنایی

💢 لیزر کامل بدن شامل:
دست، پا، بکینی، زیربغل و صورت
👇👇
فقط 700.000 تومان

💢 لیزر اقتصادی بدن شامل:
ساق پا، ساعد، بکینی، زیربغل و صورت
👇👇
فقط 500.000 تومان

💢 پشت لب: 20.000 تومان

💢 خط ریش: 40.000 تومان

💢 ساق پا: 130.000 تومان

💢 ساعد: 110.000 تومان

💢 بکینی: 100.000 تومان

💢 زیربغل: 70.000 تومان

💢 صورت: 100.000 تومان

💢 پا کامل: 250.000 تومان

💢 دست کامل: 220.000 تومان

💢 پکیج ویژه آقایان شامل:
پشت گردن و زیربغل
👇👇
فقط 100.000 تومان

🎁 با معرفی هر زیباجو از 10% تخفیف خدمات لیزر وزیبایی برخوردار شوید.

✅ پرداخت هزینه ۳ جلسه: 5% تخفیف ویژه

✅ پرداخت هزینه ۴ جلسه: 10% تخفیف ویژه

🏜 تخفیف ویژه تابستان پرسنل لیزر و بوتاکس و میکرودرم: 15%

 

معرفی دکتر محمدعلی کریمی, رادیولوژیست جدید کلینیک ساج

دکتر محمدعلی کریمی روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 9 الی 14 در مجموعه حضور دارند.

برخی از سوابق کاری ایشان به شرح زیر میباشد:

 • دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • دکترای تخصصی رادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • دوره تکمیلی سونوگرافی جنین از فرانسه
 • دارای مدرک بین المللی غربالگری جنین FMF انگلستان
 • عضو هیأت علمی و دبیر کمیته تخصصی زنان و مامایی انجمن رادیولوژی
 • عضو هیأت مدیره انجمن رادیولوژی ایران
 • سخنران کنگره ها و سمینارهای آموزشی دانشگاههای علوم پزشکی و انجمن رادیولوژی ایران
 • چند سخنرانی در کنگره های بین المللی بویژه کنگره رادیولوژی اروپا
 • رزیدنت ارشد رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سالهای گذشته
 • تألیف کتاب textbook توبرکلوز سیستم عصبی به زبان انگلیسی در انتشارات بین المللی Springer
 • تألیف کتاب Radiologic Signs
 • تألیف ده ها مقاله علمی معتبر بین المللی
 • ترجمه بیش از پانزده کتاب رفرنس پزشکی عمومی و تخصصی رادیولوژی
 • دارنده جایزه پژوهشگر برتر گنکره تصویربرداری قلب و عروق آمریکا North American Society for Cardiovascular Imaging, NASCI’s 42nd Annual Meeting در سال ۲۰۱۴
 • دارنده جایزه ویژه اولین پژوهشگر برتر رزیدنتی انجمن رادیولوژی ایران در سال ۲۰۱۵
 • دارنده جایزه برترین مقاله Iranian Congress of Radiology 2014
 • دارنده جایزه برترین مقاله Iranian Congress of Radiology 2015

همچنین برخی از خدمات قابل ارائه توسط ایشان شامل سونوگرافی های روتین,سونوگرافی های تخصصی حاملگی, انواع سونوگرافی کالر داپلر, اکوی قلب جنین, آمینو سنتز, بیوپسی و نمونه برداری با سوزن و ….. میباشد.

 

انجام آزمایش تشخیصی ویروس کرونا در کلینیک ساج

آزمایشگاه کلینیک تخصصی ساج با انجام آزمایش تشخیصی ویروس کرونا (تست سرولوژیک igG و igM) با قابلیت تشخیص عفونت قبلی و فعلی و جوابدهی اورژنسی ار روز شنبه مورخ 6 اردیبهشت 99 در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

 

 

تبریک روزدندانپزشک

اهمیت نقش سلامت دهان و دندان در حفظ سلامتی و جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری‌ها بر کسی پوشیده نیست. دندانپزشکان بعنوان یکی از اعضای تیم سلامت؛ با توجه به خدماتی که در راستای درمان بیماری‌های دهان و دندان، ارتقای سطح سلامت، پیشگیری و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه ارایه می‌دهند، نقش بسیار مهم و قابل توجهی در نظام سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا می‌کنند. ۲۳ فروردین ماه، روز دندانپزشک را به جامعه دندانپزشکی و جناب اقای دکتر علی اقایی تبریک عرض می‌کنیم.🌹🌹🌹

پایش سلامت پرسنل کارخانه عالیس توسط متخصصان کلینیک ساج/ آمادگی کلینیک جهت انجام غربالگری در شرکت ها و کارخانه جات متقاضی

به گزارش روابط عمومی کلینیک تخصصی ساج، از صبح روز گذشته و امروز همزمان با عید نیمه شعبان، گروهی از کارشناسان کلینیک ساج با حضور در کارخانه عالیس و انجام معاینات و تست های غربالگری، کارگران و پرسنل کارخانه عالیس را مورد ارزیابی قرار دادند و همچنین تست اولیه آلودگی به ویروس کرونا نیز انجام شد.

دکتر سیدعباس کشفی مدیر کلینیک تخصصی ساج، ضمن بیان این مطلب افزود: باتوجه به لزوم غربالگری عموم جامعه نسبت به ابتلا به بیماری های واگیردار مانند کووید ۱۹ و تأثیر مثبت این امر در قطع زنجیره انتقال، پرسنل متخصص کلینیک ساج نسبت به معاینات دقیق کارگران این کارخانه اقدام کردند.

کشفی با اشاره به اینکه در صورت مشاهده موارد مشکوک به بیماری در انجام پایش ها، نسبت به بررسی موارد اقدام می شود، گفت: تمامی آموزش های لازم در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری و شناسایی ناقلین به پرسنل مجموعه داده میشود و در صورت وجود فرد ناقل و نیاز به راهنمایی ، این امر توسط کلینیک ساج انجام خواهد شد.

مدیر کلینیک ساج در پایان خاطرنشان کرد: این کلینیک آمادگی کامل دارد تا نسبت به انجام تست های پایش سلامت و غربالگری پرسنل مجموعه های متقاضی توسط پرسنل خود اقدام نماید و مدیران این مراکز می توانند از طریق شماره تلفن های 02122118475، 02122112300 و 02122115990 با ما ارتباط برقرار نمایند.

 

پایش سلامت پرسنل کارخانه مروارید زرین پارس (MZP)/ارائه آموزش های بهداشتی توسط پرسنل کلینیک ساج

باحضور متخصصان کلینیک شبانه روزی ساج تمامی پرسنل کارخانه مروارید زرین پارس (MZP) مورد ارزیابی وضعیت سلامت قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی کلینیک تخصصی ساج دکتر سیدعباس کشفی ضمن بیان این مطلب افرود: باتوجه به لزوم پایش وضعیت سلامت کارگران کارخانه های تولیدی که نقش مهمی در سلامت محصولات تولیدی دارد و با هماهنگی های به عمل آمده با مدیران مجموعه مروارید زرین پارس، پرسنل این کارخانه از نظر وضعیت بهداشت فردی و سطح سلامت مورد معاینات و ارزیابی های دقیق کارشناسان کلینیک ساج قرار گرفتند.

مدیر کلینیک ساج با اشاره به اینکه در این پایش تست های اولیه آلودگی به ویروس کرونا نیز از پرسنل کارخانه گرفته شد، گفت: تمامی آموزش های لازم بهداشتی جهت حفظ سلامت کارگران و محصولات تولیدی کارخانه و پیشگیری از آلودگی ها توسط متخصصان کلینیک ساج به پرسنل مجموعه مروارید زرین پارس(MZP) ارائه شد.

کشفی در پایان خاطرنشان کرد: مدیران مجموعه هایی که مایل به انجام پایش سلامت برای پرسنل خود می باشند می توانند از طریق شماره تلفن های 02122118475، 02122112300 و 02122115990 با ما در ارتباط باشند.

معرفی مدیریت جدید کلینیک

دکتر سید عباس کشفی طی حکمی از سوی مدیر عامل به سمت مدیر کلینیک ساج منصوب شد.

برخی از سوابق کاری ایشان بشرح ذیل است:

 • 28 سال کار بالین
 • عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور
 • معاون فرهنگی و اجنماعی سازمان نظام پرستاری کشور
 • مدیر آموزش سازمان نظام پرستاری کشور
 • معاون اداری مالی نظام پرستاری تهران
 • مدیر عامل خانه روانشناسان استان تهران
 • مدرس دانشگاه ازاد واحد ….

تبریک نوروزی مدیریت کلینیک ساج

  در پرتو الطاف ایزد منان

نوروز فرخنده بر روزگار خرمتان مبارک

و بهار شوق انگیز بر قامت سبز

وجودتان شکوفه باران باد…

 

امسال بهار در حالی از راه رسید که سرزمینمان با شیوع گسترده ویروس کرونا مواجه است, امید است با هماهنگی و همکاری مردم عزیز با اهالی از خود گذشته نظام سلامت در روزهای آغازین سال نو و خودداری از سفر و حضور در اماکن عمومی, ضمن قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا, سال 99 را با سلامتی کامل به پایان برسانیم.

در پایان فرا رسیدن بهار را به تمامی مردم عزیز و به ویژه پزشکان, پرستاران و پرسنل تلاشگر کلینیک ساج تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سالی پر از خیر و برکت همراه با سلامتی برایشان آرزومندم.

 

مدیریت کلینیک ساج

دکتر آرمان آقایی